Sepetim(0)

Sepetinizde hiç ürün yok.
Toplam 0,00 ₺

Kurumsal


Hola Home Textile, Denizli'de faaliyetine başlamış olup birbirinden şık, modern tekstil ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir.  Geçmişten günümüze nakışın zarafetini ve inceliğini ürünlerine ekleyen firmamız, üretim ağında bulundurduğu bornoz, nevresim ve havlularda mükemmeliyete uygun kaliteyi korumaktadır.  

Geniş ürün gamımızda yer alan ürünlerimi< nakışlı/nakışsız olmak üzere her sezona özel olarak tasarlanmaktadır. %100 pamuk kullanılan ürünlerimiz uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Dokunma duyusunu harekete geçiren yumuşaklığı, nakışın hareketli geçişleri ve doğallığı sembolize eden tekstil ürünlerimiz çağın en nadide seçkileri arasındadır. 

Özel tasarımcılar tarafından hazırlanan ev tekstil koleksiyonlarımız doğallığın pozitif enerjisini evlerinize taşımayı sürdürmektedir. Konforlu kullanım, zarifliği yansıtan modelleriyle tüketici konumundaki müşterilerimize %100 memnuniyet sunmaktadır.  Dönem trendlerini birebir takip eden Hola Home Textile, hayalinizdeki evi oluşturmanızda yanı başınızda yer alır...

Lütfen Bekleyin..